Go to content Go to navigation Go to search

Stroje kąpielowe – wyprzedaż!!

18 sierpnia, 2010 autor wpisu: admin

W dawnych czasach wyprzedaż oznaczała chęć pozbycia się przez handlowca nadmiaru kiepskiej jakości towaru. Stroje kąpielowe wystawione na wyprzedaż były więc przaśne, proste i w zasadzie rzadko kiedy nadawały się do plażowego użytku. Dziś jest inaczej – wyprzedaż to dobry moment, żeby sprawdzić, jakie stroje kąpielowe znajdują się w ofercie.

Wyprzedaż w takim wypadku oznacza przede wszystkim niższe ceny za produkty o jakości takiej samej, jak w standardowej ofercie. Przykład? Stroje kąpielowe firmy Self to konieczność wydania ponad 110 zł w normalnym sklepie. Wyprzedaż powoduje, że cena spada o kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt złotych. W niektórych przypadkach obniżki cen sięgają nawet 40 proc., a więc bardzo dużo.

Przyjęło się, że sezon na wyprzedaże zaczyna się po Nowym Roku i trwa przez pierwsze tygodnie stycznia. Wówczas ceny spadają nawet o połowę. Trzeba jednak pamiętać, że takie oferty zostają przebrane bardzo szybko i dla osoby poszukującej czegoś ciekawego może braknąć nie tylko numeru, ale ubrań w ogóle. Jeżeli chodzi o stroje kąpielowe, wyprzedaż powinna zaczynać się po wakacjach. Coraz częściej zdarza się jednak, że akcje tego rodzaju organizowane są wiosną – przed wakacjami. Dlaczego? Zdarza się, że handlowcy mają jeszcze modele zeszłoroczne w magazynie, podczas gdy już jedzie do nich transport z nową kolekcją.

Na takie okazje należy czyhać i w ten sposób kupować stroje kąpielowe. Wyprzedaż w tym przypadku to dobra okazja. I jest to kolejna różnica w podejściu do handlu w porównaniu z przeszłością.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby móc komentować.